Ubezpieczenia mienia i majątku firm

Chronimy Twoje środowisko biznesowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych
z minimalizowaniem zagrożeń.
Stawiamy do Twojej dyspozycji specjalistyczne narzędzia zarządzania szkodami oraz wysoko kwalifikowany zespół likwidatorów wspomagany przez sieć rzeczoznawców.

Ubezpieczenia mienia i ubezpieczenia techniczne

Bezpieczeństwo
i niezawodność procesu produkcji to kwestia, która spędza sen z powiek niejednego przedsiębiorcy. Dlatego komfort w tym obszarze daje skorzystanie z ubezpieczenia mienia
i ubezpieczenia technicznego.

Ubezpieczenia transportowe

Ubezpieczenie transportowe jest niezbędnym elementem funkcjonowania firm produkcyjnych i usługowych. AXA proponuje ubezpieczenie wszelkiego rodzaju mienia przewożonego każdym rodzajem transportu na wszystkich jego etapach, łącznie z niezbędnym składowaniem.

Ubezpieczenia komunikacyjne dla firm

Ubezpieczenia komunikacyjne dla firm to bezpieczeństwo finansowe i ciągłość prowadzenia biznesu. Modułowa konstrukcja produktu gwarantuje kompleksowość oferty.

Ubezpieczenie dzieł sztuki

AXA Art to międzynarodowy ekspert w ubezpieczeniach dzieł sztuki. Od ponad 40 lat świadczymy szczególnego rodzaju doradztwo w zakresie zarządzania ryzykiem, ochrony, konserwacji oraz renowacji.

Masz pytania? Oddzwonimy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA, w celach marketingowych i statystycznych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. W skład grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego, z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Polska S.A. i Avanssur S.A. Oddział w Polsce- z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Dane teleadresowe

ul. Kalwaryjska 35a/211
30-504 Kraków
Tel. +48 603 133 290, 12 656 10 53
Faks: 12 656 10 53
E-mail: marek.wrona@axa-polska.com.pl

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-17:00

Dojazd:
- tramwajem 8, 10, 11, 23 (przystanek Smolki)